TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)


Kód:3920
Výrobce: TP-LINK
Dostupnost:

4 kusy do 2-7 dnů(údaj ze dne 8.2.2023, 4:45)

Záruka:24 měsíců
Cena:956 Kč (nejsme plátci DPH)
TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP) 3920 TP-LINK CZK 956.00



Zvětšit

TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

TP-link - ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť

Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.
Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu
Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A viz související produkty.

 

Specifikace:

Přenosová rychlost (Mbps): 1,25 Gbps - 1000Base-BX
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Napájení (V): 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
Provozní teplota (°C): 0 - 70 °C
Hmotnost (kg): 0,12 kg
Vlnová délka (nm): TX: 1310nm / RX: 1550nm
Max. délka spoje (km): 10 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: LC

 

 


TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

Nejsou definovány žádné parametry.


Graf vývoje cen TP-LINK TL-SM321B Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)


Soubory ke stažení

Nejsou vloženy žádné soubory.

maximpneu maximmatrace Registrovat přihlásit

0 položek Cena: 0 Kč

váš košík